В третия си контролен мач отборът на Вихрен претърпя загуба от Кариана с 0:2 на терена в село Склаве.

Първият гол в срещата бе отбелязан в 55-ата минута. Тогава след центриране в наказателното поле на Вихрен Даниел Златков насочи с глава топката към вратаря Димитър Пангев, но той беше излязъл по-напред и кълбото се спря в мрежата за 0:1.

В 76-та минута Евгени Игнатов (най-добрият футболист от отбора на Кариана в този мач) бе изведен пред наказателното поле на Вихрен и от движение изпрати топката неспасяемо за 2:0. В 79-та минута Божидар Янков като последен в защитата на Вихрен спъна устремилия се Евгени Игнатов от Кариана и при това положение международният арбитър Ивайло Стоянов, който ръководи срещата на ниво, показа директен червен картон на нарушителя./БТА