Отборът на Вихрен Сандански победи като гост с 3:1 след изпълнение на дузпи Пирин Разлог в областния финал за купата на АФЛ. В редовното време резултатът бе равен - 1:1. Попаденията в мача паднаха в последните 10 минути. Най-напред в 80-тата минута Иван Иванов откри за домакините от Разлог, а в последната минута Илия Манолев изравни за Вихрен и така се стигна до дузпите. При тях футболистите на Пирин пропуснаха цели четири, гостите от Сандански -две.

Двамата треньори Христо Джоджов и Емил Велев дадоха шанс на много юноши и футболисти,които по-рядко влизат в игра. В петък Вихрен ще гостува на дубъла на Хебър в среща от 14-ия кръг на Югозападната Трета лига, а в събота Пирин Разлог ще бъде гост на Беласица в Петрич.