Отборът на Вихрен Сандански спечели първа победа като гост за сезона. В среща от 10-ия кръг на Югозападната Трета лига отборът от Сандански победи в Костинброд местния едноименен отбор с 1:0.

Единственото и победно попадение реализира бившият национал Димитър Макриев в 83-тата минута. Той в четвъртък се завърна от Кипър,където бе по лични дела,но днес бе на ниво и донесе победата на отбора си.Минута преди края бе отменен гол и на Яни Тусонджиев заради засада.

Това бе и втора победа за седмицата за Вихрен,след като в сряда възпитаниците на Емил Велев победиха с 3:2 Банско в среща от турнира за купата на АФЛ.

В класирането Вихрен е на 16-то място с 8 точки, а Костинброд е 17-ти с 6 точки. В следващия кръг в Сандански гостува Сливнишки герой, а Костинброд пък ще гостува на ФК Кюстендил.